Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:41 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: Pn kwi 17, 2023 10:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Junta napisał(a):
Pytam się


Skoro siebie pytasz to i sobie odpowiedz.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: Cz kwi 20, 2023 6:13 am 
Junta napisał(a):
Czy odwiedzacie Bieszczady poza sezonem? Pytam się bo mam dwa domki na wynajem blisko Bieszczad i o ile latem jest pełne obłożenie, to poza sezonem jest bardzo biednie i zastanawiam się jak przyciągnąć ludzi poza sezonem? Odpalone są adsy, jest strona www i wizytówka google

To nie jest kwestia adsów, tylko obniżonego popytu w niskim sezonie oraz oferty. Mozesz spróbować dodać ofertę na booking, ale prawdopodobnie nie w tym rzecz. Piszesz, że domki są "blisko Bieszczad" i tu może być problem. Jesli nie oferujesz nic poza tym, to po sezonie klient skorzysta z oferty w Bieszczadach, a nie u Ciebie. Pomyśl o tym co może działać na klientów: może świetnie przygotowane miejsce do zabawy dla dzieci, albo sauana? To zawsze podnosi atrakcyjność oferty. Popracuj też nad przezentacją oferty, właściwe zdjęcia robią robotę. Podrzuć link do tego co masz, może konkretnego uda się podpowiedzieć.


Ostatnio edytowano Pt maja 19, 2023 1:46 pm przez Lavania, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: So kwi 22, 2023 9:14 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Lavania napisał(a):
Podrzuć link do tego co masz, może konkretnego uda się podpowiedzieć.


Właśnie! Dość tych podchodów - wrzucaj linka. W końcu będzie można Cię oficjalnie podpieprzyć jako spamera.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: N kwi 23, 2023 5:03 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 600
Lavania napisał(a):
Pomyśl o tym co może działać na klientów: może świetnie przygotowane miejsce do zabawy dla dzieci


O, to to!!! Na mnie to zawsze świetnie działa, jak tylko coś takiego widzę - hyc, hyc, spitalam w podskokach! 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: Pn maja 15, 2023 10:54 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Kraków
A jak , na chwilę obecną, jest z transportem w Bieszczadach?
Da się dojechac do Ustrzyk Górnych komunikacją zbiorową. Pks , prywatni przewoźnicy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady
PostNapisane: Śr lis 22, 2023 11:10 am 
Najlepiej prywatnymi busami. Trzeba szukać w sieci roskładów, najlepiej na grupach na facebooku. Osobiśćie jeżdżę samochodem, jest najwygodniej. Z noclegów w Bieszczadach polecam Maciejewkę.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL