Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 3:10 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
Krabul napisał(a):
Pod samą granią ładnie zap..lał po śniegu :D
Aż sobie jeszcze raz włączę.


... aż mi się zachciało biegać :D

grubyilysy napisał(a):
Na moje oko miał całkiem sporo szczęścia.


Niewykluczone.

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 3:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Cholera, załapałem obsesję tej piosenki a nie wiem co to jest. Ktoś ma pojęcie? Próbowałem szukać po fragmentach tekstu, ale mało co potrafię wyłowić.
(3:44) We were never supposed to live?
Ktoś słyszy coś więcej? Albo zna to?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 3:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
http://www.youtube.com/watch?v=P8a4iiOnzsc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 3:49 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
mi to brzmi na "we were never supposed to leave"

znalazłam to http://www.youtube.com/watch?v=P8a4iiOnzsc

edit:
spóźniłam się ;)

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 4:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 7:58 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 6:53 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Zakopane
Krabul napisał(a):
Cholera, załapałem obsesję tej piosenki a nie wiem co to jest. Ktoś ma pojęcie? Próbowałem szukać po fragmentach tekstu, ale mało co potrafię wyłowić.
(3:44) We were never supposed to live?
Ktoś słyszy coś więcej? Albo zna to?

Nie żebym był upierdliwy, ale ...tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga
Bo też mi ten kawałek wpadł w ucho.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 8:34 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 6:18 pm
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków
film fajowy. jak dla mnie to są umiejętności, a szczęście to można miec w totolotku. ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=h9TWwBB5 ... r_embedded


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 8:56 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
grubyilysy napisał(a):
Niewątpliwie, tylko trochę szkoda że aby w górach zrobić COŚ, trzeba koniecznie balansować na granicy śmierci.
Za daleko niektórzy już w swym szaleństwie i ryzyku poszli, by można było sie do nich zbliżyć, samemu nie ryzykując.

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3185
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ten czas to dla niektóych dojście z Oalenicy do Moka z przerwą na hamburgera w Włosienicy. Nie do wiary. Muzyka też rewelka, że też tego ie puszczają w Zetce czy RMFie :evil: Pierwszy raz słyszę ten kawałek. Ale po co mu lina jak szedł na żywca?

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ja sądzę, że na wszelki wypadek. Różnie może być.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
zz napisał(a):
film fajowy. jak dla mnie to są umiejętności, a szczęście to można miec w totolotku. ;)

Umiejętności na bezwzględnie najwyższym poziomie światowym.
Pytanie tylko na ile idąc z najwyższymi umiejętnościami światowymi na żywca z dwoma czekanami przez północną ścianę Eigeru miało się szczęście, że się do szczytu doszło żywym.
Nie podoba mi się gdy kwestię "fartu" próbuje się przy takich wejściach pokryć umiejętnościami, jakby ryzyko przestało już istnieć. Czytałeś na pewno "Siódmy stopień" Messnera? Plus minus, oprócz innych wątków, jest plus minus o tym "dylemacie".

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
kilerus napisał(a):
...Skałkową cyfrę mam w dupie, to co zrobił ten gość to jest naprawdę COŚ!...

Tak właśnie doczytałem że ten gość zanim zabrał się za COŚ, między innymi doszedł w skałkach do poziomu 8b+ :-).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 9:52 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 6:18 pm
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków
no ale On tego nie zrobił jeden raz, a kilkakrotnie. Do tego Grand Jorases, Matterhorn etc.
Można oczywiście powiedzieć, miał chłop sporo szczęścia, w każdym z tych wejść. Ale dla mnie decydujące są umiejętności, niesamowita wytrzymałość, niesamowita psychika, niesamowita zdolność koncentracji, niesamowita ilość zrobionych dróg etc.
Oczywiście nie twierdze, że On nigdy nic sobie nie zrobi, ale każdy z nas bytujący od czasu do czasu w górach, może sobie kuku zrobić.. Po prostu aby robić takie rzeczy trzeba się temu całkowicie poświęcić, i dodatkowo mieć odpowiednie predyspozycje.

Może źle odczytałem Twoją wypowiedź grubyilysy, bo zrozumiałem ją tak, że w takich przejściach szczęście decyduje. Z czym się nie zgadzam. :-)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=h9TWwBB5 ... r_embedded


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 10:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
zz napisał(a):
...no ale On tego nie zrobił jeden raz, a kilkakrotnie...

Tak se właśnie czytam o solowych wyczynach Uelego Stecka i wychodzi, że i "kilkunastokrotnie" to by chyba było za mało. Ostatnio zdaje się działa głównie na trudnych ścianach w w Himalajach.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 10:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Film piękny, wyczyn niesamowity.
Ale nie chciałabym być jego matką ani żoną.
Kochanką - to ewentualnie, bez zaangażowania psychicznego (ale tak się chyba nie da)

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2011 10:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
zz napisał(a):
...Może źle odczytałem Twoją wypowiedź grubyilysy...

Bo też i chyba nieco przesadziłem z tonem :-).
Ueli Steck chyba nie tyle potrzebuje do swoich wyczynów "szczęścia" co "braku pecha".
Tak naprawdę nie umiem sobie niestety wyobrazić, na ile ten facet kontroluje to co robi, na ile odróżnia dziabę która trzyma od takiej co trzyma na słowo honoru, na ile potrafi ocenić aktualne warunki na optymalne do podjęcia ataku na ścianę. Bo że kontroluje to świadczy fakt, że czasem się ze swoich przedsięwzięć wycofywał w połowie ściany.
Mimo wszystko jednak fizyki nie da się tak zupełnie oszukać, na filmie z Eigeru nieraz widać jak ślizga się na stopniach a na widocznym obok linku z Grandes Jorases widać jak podchodzi pod żebro a obok żlebem akurat zjeżdża lawina :-).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 12:04 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Pytanie tylko na ile idąc z najwyższymi umiejętnościami światowymi na żywca z dwoma czekanami przez północną ścianę Eigeru miało się szczęście, że się do szczytu doszło żywym.


Wydaje mi się że kluczowa jest tu kwestia tempa. Idąc normalnie (nie na rekord) gość na tym poziomie na żywca ryzykuje podobnie co średni zespół idący z asekuracją. W tym tempie jest to jednak znacznie większa loteria.
Pewnie zabrzmi to durnie ale gdyby wchodził o połowę wolniej (czyli w 4h10 ;) ) byłby znacznie bezpieczniejszy.

Przyglądając się filmikowi zauważyłem że Np. w 0:54 wyjeżdża mu dziaba.
Gość ma niesamowita psyche i wcale nie zwraca uwagi na takie elementy.
U niego wygląda to tak:
- wyjechała dziaba
- nie spadłem
- idę dalej
U nas tak:
- wyjechała dziaba
- o kur..a zaraz polecę....
- ja pier....
- jakbym odpadł to na pewno zginę...
- mogłem iść z liną...
- ale ze mnie kretyn...
- a tam dalej jest jeszcze trudniej....
- nie dam rady....
- ale przeje...
- zejść też trudno...
- kur...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 12:17 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
Spiochu napisał(a):
Wydaje mi się że kluczowa jest tu kwestia tempa.

I ośmiu płuc, Bułę to ma na maksia. Należy teraz poruszyć temat Base, ma czy nie ma ?

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 12:30 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 6:18 pm
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków
grubyilysy napisał(a):
Bo też i chyba nieco przesadziłem z tonem :-).
Ueli Steck chyba nie tyle potrzebuje do swoich wyczynów "szczęścia" co "braku pecha".

no to pełna zgoda. "brak pecha" ogólnie się w życiu przydaje ;)

grubyilysy napisał(a):
Tak naprawdę nie umiem sobie niestety wyobrazić, na ile ten facet kontroluje to co robi, na ile odróżnia dziabę która trzyma od takiej co trzyma na słowo honoru, na ile potrafi ocenić aktualne warunki na optymalne do podjęcia ataku na ścianę. Bo że kontroluje to świadczy fakt, że czasem się ze swoich przedsięwzięć wycofywał w połowie ściany.


Także nie umiem sobie tego do końca wybrazic, bo do jego poziomu brakuje mi laaata świetlne, a jedyne moje solówki to te nad Zmarzłym Stawem ;-P

grubyilysy napisał(a):
Mimo wszystko jednak fizyki nie da się tak zupełnie oszukać, na filmie z Eigeru nieraz widać jak ślizga się na stopniach a na widocznym obok linku z Grandes Jorases widać jak podchodzi pod żebro a obok żlebem akurat zjeżdża lawina :-).


No tutaj nie do końca się zgodzę, szczególnie jak chodzi o tą lawinę. Jak by szli we dwóch i się asekurowali, to lawina była by pewnie także groźna. Natomiast co do obsuwania się nóg, to faktycznie, czasami wygląda to nie pewnie, ale tak jak napisałem nie umiem wczuc się w jego skórę bo nigdy po północnej Eigeru nie biegałem. I nie mam podstaw by sądzic, że te uślizgi powodują u niego palpitacje serca. Widocznie, wbrew temu co my z zewnątrz dostrzegamy jako "oho, zaraz poleci..", On kontroluje ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=h9TWwBB5 ... r_embedded


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 8:51 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 18, 2009 3:07 pm
Posty: 1641
Lokalizacja: MARCIN NH Kraków
staszek napisał(a):
Należy teraz poruszyć temat Base, ma czy nie ma ?


tego się nie mówi w telewizji z oczywistych względów
ale to chyba jedyny ewentualny ratunek przy takiej wspinaczce, więc kto wie, kto wie...

_________________
prawdziwe życie to górska przygoda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 11:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
staszek napisał(a):
...Należy teraz poruszyć temat Base, ma czy nie ma ?...

No na to nie wpadłem, ale plecak ma faktycznie stosunkowo duży jak na 3 godziny biegowspinaczki.
Pytanie tylko czy przy odpadnięciu miałby jakąkolwiek szansę zareagować i otworzyć, w większości miejsc od razu wali w półę niżej. Chyba że otwarcie na... sygnał radiowy.
No ale w Himalajach to już na pewno wspina się na "fair rules". ;-)

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 11:34 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
zz napisał(a):
...No tutaj nie do końca się zgodzę, szczególnie jak chodzi o tą lawinę. Jak by szli we dwóch i się asekurowali, to lawina była by pewnie także groźna...

Plus minus o to mi chodzi, że ryzyko można znacznie ograniczyć umiejetnościami, ale nigdy wyeliminować.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 11:35 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Cytuj:
Za daleko niektórzy już w swym szaleństwie i ryzyku poszli, by można było sie do nich zbliżyć, samemu nie ryzykując.


No niestety, raczej ciężko. Co prawda styl speed free solo to chyba najbardziej extremalna forma wspinaczki, ale w ogóle największe górskie wyczyny związane są z potężną dawką ryzyka, często robione przy wysokich zagrożeniach obiektywnych i iluzorycznej asekuracji- np. droga Kurtyki i Schauera na zachodniej ścianie Gasherbruma IV, droga Amerykanów przez ścianę Rupal na Nanga Parbat, czy droga Słowaków na Great Trango Tower (moje osobiste top three jeżeli chodzi o wyczyny w górach:)).

Bezpieczne COŚ to można dokonać ew. robiąc jakąś super-trudną drogę w skałach lub na boulderach. Choć z drugiej strony takich dróg powstaje w ostatnim czasie stosunkowo dużo i nawet te najtrudniejsze giną w zalewie przejść 8c-9a. Skutek tego jest taki że najpopularniejszym wyznacznikiem extremy w skałach pozostaje wciąż licząca już niemal 20 lat droga "Action Directe" na Franenjurze.

Cytuj:
na widocznym obok linku z Grandes Jorases widać jak podchodzi pod żebro a obok żlebem akurat zjeżdża lawina


Ale idzie żebrem, więc ta lawina w żlebie obok nie ma dla niego znaczenia- w tej sytuacji wszystko kontroluje.
Poza tym będąc rozwspinanym na 8b+, takie IV-V to dla niego trekking :)).

Zgadzam się, że mimo wszystko, aby przeżyć, oprócz niesamowitych umiejętności musi mieć ten "brak pecha". Jeden urwany w niewłaściwym momencie chwyt lub spadający kamień i Game Over. A prawdopodobieństwo takiego zdarzenia z każdym przejściem niestety rośnie.

Cytuj:
Należy teraz poruszyć temat Base, ma czy nie ma ?


Rozumiem że chodzi o mały spadochron w plecaku? Nie wydaje mi się by go niósł. W przypadku odpadnięcia na północnej ścianie Eigeru raczej nie miałby szansy zareagować- ta ściana nie jest całkiem pionowa- zacząłby się odbijać od skał już kilkadziesiąt metrów poniżej.

Jednak fakt że niesie ze sobś linę świadczy o tym, że jakiś margines bezpieczeństwa stawia ponad wynikiem. Taka lina swoje jednak waży. Dodatkowo w jakimś stopniu krępuje ruchy. Teoretycznie mógłby ją olać i w ten sposób jeszcze poprawić czas przejścia, ale tego nie robi (a są tacy którzy sobie całkiem odpuszczają linę- wystarczy wpisać w youtube "Dan Osman" lub "John Bachar"- choć trzeba przyznać, że po prawdzie to jednak trochę co innego).

Ja miałbym jednak pytanie co do tego filmiku z Ueli Steckiem.
Gdzie się podział kamerzysta? :D
Na szczycie (3:58min. na filmie) widać wyraźnie jego cień. A chwilę później helikopter robi "oblot" i na wierzchołku widzimy tylko Stecka.
Co z tym kamerzystą? Zakopał się w śniegu? Skoczył, żeby nie psuć ujęcia...? :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 11:50 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Co do osobistych marzeń górskich: wejść kiedyś w małym zespole (2-4 osoby), najlepiej w stylu alpejskim, na siedmiotysięcznik (ale z wyłączeniem Piku Lenina i Muztagh Ata). Raczej na taki, na którym bylibyśmy jedynym zespołem w sezonie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2011 12:07 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 17, 2011 4:34 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Ruda Śląska
Gościu jest niesamowity i trzeba mu to przyznać, jak ktoś powiedział najwyższy światowy poziom, byle tylko nie skończył tak jak wspomniany Dan Osman. Niestety takie extremalne przejścia to jest ryzyko przy każdym ruchu, no ale puki co idzie mu całkiem nie źle i oby tak dalej :)

_________________
http://undergroundteam.com.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 06, 2011 9:58 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
HRP(Haute Randonnee Pyreneenne),45 dni w Pirenejach, od Atlantyku do Morza Śródziemnego. Zaplanowane na wakacje w 2012,tak akurat po skończeniu projektu,w którym teraz pracuję. Póki co zbieram materiały,zabieram się intensywnie za naukę hiszpańskiego :wink:
:D

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: pomysł
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 1:54 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 1:23 pm
Posty: 4
Cytuj:
A takie marzenie nr 1. raczej nie do spełnienia - Nowa Zelandia


!!! :D Dokładnie.


Ostatnio edytowano N lut 13, 2011 4:14 pm przez Legolas, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 1:55 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
wyp.ierdalaj spamerze 8)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 1:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Legolas napisał(a):
jakieś propozycje?


Jeb się chu.jem prostym.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 2:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ktoś kto obraża nas takimi tekstami powinien liczyć się z taką reakcją.

Ten tekst zawiera w sobie: "Jesteście debilami i łykniecie moją kryptoreklamę!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL