Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1556 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt paź 29, 2019 9:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
E tam, pani z PolsatNews: "Szerpa Nirmal Purja zdobył szczyt Sziszapangma w rekorowym czasie 7 miesięcy....".
Pewnych sytuacji się nie uniknie.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 18, 2020 11:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/870007/tragedia-w-argentynie-nie-zyje-alpinistka-nelya-saldeeva-rosjanka-zostala-uderzo
Cytuj:
Tragicznie zakończyła się wyprawa na argentyński szczyt Aconcaguę dla Nelji Saldeevej. Kamień wielkości piłki uderzył Rosjankę w okolice kolana i oderwał jej nogę. Alpinistki nie udało się uratować.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 25, 2020 4:51 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Ruszyła wyprawa na Mitre Peak (6010m), Jacek Czech, Dominik Malirz i Jerzy Natkański wystartowali dziś z Islamabadu do Skardu. W składzie nie ma Janusza Gołębia, który zrezygnował z wyprawy z powodów osobistych, na miejscu ma dołączyć Filip Babicz, jak tylko zakończył swój udział w wyprawie na Batura Sar.

To jest dużo ciekawsza sprawa niż kolejna unifikacyjna wyprawa na Manaslu.

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Ostatnio edytowano N mar 01, 2020 6:01 pm przez mpap, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 01, 2020 5:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Batura Sar (7795m)
Koniec wyprawy. Jak poinformował Piotr Tomala wyprawa kończy działalność ze względu na bardzo duże opady śniegu. Ostatecznie osiągnięto wysokość 6600m, gdzie założono obóz 3.

Cytuj:
Z bazy zaobserwowaliśmy ogromną lawinę, która przeszła przez poręczówki znajdujące się na drodze do obozu II. Nieustanny opad śniegu uniemożliwia nam działanie i zwiększył zagrożenie lawinowe. Dlatego ze względów bezpieczeństwa w tym tygodniu musieliśmy wstrzymać akcję górską - mówi kierownik wyprawy, Piotr Tomala.

Prognozy wskazują na to, że ten stan utrzyma się przez najbliższe dni, nie dając nam nawet matematycznych szans na zdobycie szczytu w sezonie zimowym. W związku z tym jedyną racjonalną decyzją jest zakończenie wypraw - podsumowuje.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-pol ... Id,4356415

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 14, 2020 7:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
https://wspinanie.pl/2020/03/powazny-wy ... opanowana/

Cytuj:
Podczas wspinaczki na Mitre Peak (Pakistan) członkowie polskiej wyprawy spadli z wysokości kilkuset metrów, zatrzymując się niemal u podstawy ściany. Dominik Malirz i Jacek Czech zostali przetransportowani do szpitala w Skardu.
(...)
Wypadek miał miejsce podczas wspinaczki na śnieżnym zboczu, co znacząco zminimalizowało obrażenia. Jednocześnie w niedalekiej okolicy przelatywał helikopter, transportujący towar, którego pilot zarejestrował problem, oszacował możliwość podjęcia poszkodowanych wspinaczy na swój pokład i w niespełna godzinę po odstawieniu załadunku i dotankowaniu pojawił się na zboczu Mitre Peak.
(...)
Jacek Czech pozostaje pod opieką lekarzy wojskowych w szpitalu w Skardu. Jego stan jest stabilny i nic nie zagraża jego życiu. Dominik Malirz z niewielkimi obrażeniami został wypisany ze szpitala i w hotelu oczekuje na powrót Jerzego Natkańskiego z miejsca stacjonowania polskiej ekipy.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 14, 2020 10:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Tu jest zdjęcie skąd mniej więcej spadli - szok - mieli niesamowite szczęście że im sie udało.
https://www.facebook.com/wskale/photos/ ... =3&theater


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2020 7:13 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
(zamieszczam poniższe także w kontekście filmu "Dreamland" zamieszczonego i polecanego przez Krabula, odnoszącego się do Szerpów*)

Silvia Vidal jako pierwsza przeszła zachodnią ścianę Cerro Chileno w Patagonii (Chile, region Aysén). Oczywiście dokonała tego nową drogą, lecz na tym nie koniec imponujących osiągnięć – Vidal wspinała się solo (co w jej przypadku jest normą) i bez jakiegokolwiek wsparcia z zewnątrz.
(...)ta wyprawa była prawdziwym pojedynkiem, jak wyjaśniła Climberowi : „[Byłam] sama, całkowicie odizolowana i bez łączności; bez radia, telefonu, GPS, żadnych urządzeń komunikacyjnych przez półtora miesiąca w Dolinie Chileno.”

(...)transport pod ścianę i z powrotem, 16 dni. W tym czasie Sílvia nosiła bagaż wahadłowo, pokonując las, morenę i lodowiec. W sumie przeniosła 6 worków i plecaków (każdy po 25 kg, czyli razem 150 kg) i przeszła 150 kilometrów. Tylko w jednej turze mogła liczyć na pomoc trójki znajomych przebywających w okolicy – Andrei, Marco i Manu.
Po zaporęczowaniu pierwszych 180 metrów Sílvia weszła we właściwe trudności ściany, gdzie spędziła 33 dni (od 7 lutego do 10 marca), wytyczając w tym czasie drogę o nazwie Sincronia Màgica (1180 m, A3+/6a+).


cytowane fragmenty stąd:
https://www.goryonline.com/sC3ADlvia-vi ... 793,i.html
https://www.climber.co.uk/people/interv ... via-vidal/

PS
Pierwszy raz przeczytałam o tym (i o Silvii Vidal w ogóle) na zagranicznym forum. Pierwszy komentarz forumowicza do tego wydarzenia zawierał 4 zdania - w jednym z nich autor krytykował wygląd Silvii. Na naszym forum ten buc znalazłby pewnie mentalnych kolesiów.


* Dreamland
http://www.youtube.com/watch?v=R3VMW6fxK6Y

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 19, 2020 5:52 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
anke napisał(a):
Pierwszy raz przeczytałam o tym (i o Silvii Vidal w ogóle) na zagranicznym forum. Pierwszy komentarz forumowicza do tego wydarzenia zawierał 4 zdania - w jednym z nich autor krytykował wygląd Silvii. Na naszym forum ten buc znalazłby pewnie mentalnych kolesiów.


Długo myślałem nad ostatnim zdaniem... długo, bo szanuję Cię za pewną bezkompromisowość zawierającą czystość intencji, za Twoje sprecyzowane jasno i logicznie poglądy, szanuję Cię za samotne górskie działania (sam w większości z wyboru jestem samotnikiem) i tym bardziej odpowiedź sprawia mi kłopot...
Myślałem w związku z tym by odpisać Ci prywatnie... ale z kolei przecież swój osąd wyraziłaś publicznie...

autor krytykował wygląd Silvii. Na naszym forum ten buc znalazłby pewnie mentalnych kolesiów. piszesz...
Zaglądnąłem na google, bo pierwszy raz przeczytałem o osobie i co widzę w mnogości fotografii? Ano kobieta... rzecz gustu... intrygująca, pociągająca, skrywająca w sobie coś, co uzewnętrznia się walką, tajemnicza, straszna, wyzwanie dla mężczyzny, odpychająca, z ciepłem w oczach, niepociągająca w zmęczeniu wspinaczką, z ukrytym urokiem, pełna siły, ... ot człowiek w różnych okolicznościach życia i wyzwań, wychodzący z różnych uwarunkowań... Tyle ze zdjęć (moje widzenie na szybko).

Mogę zamyśleć się nad wyglądem, ale zbyt długo żyję by nie wiedzieć, że człowiek to jest to, co w środku, reszta to opakowanie. Dlatego zawsze szukam głębi, bo szukam prawdy... chyba każdy myślący człowiek też tak to pojmuje...
W zbyt prosty i schematyczny sposób szufladkujesz męskich użytkowniów forum. Jeśli wg. Ciebie ktoś kto jest wyrazisty, ostry, konkretny, czasem przewrotny, to musi być mentalnym kolesiem jakiegoś buca? Kto na tym forum okazał swoją bucowatość kobiecie? Może śledzisz je bardziej niż ja, może wiesz więcej... oświeć mnie...

Zrozum jedno... pisanie na forum, to mniej lub więcej koślawe pokazanie małej cząstki siebie (może wyjątkiem Markiz, z całym szacunkiem). Sam łapię się na tym, że to jak jestem postrzegany na forum, nijak się ma do tego kim jestem w rzeczywistości i ten dysonans był przyczyną zaprzestania pisania i walę łbem o ścianę, dlaczego znów zacząłem. Nie osądzaj więc mężczyzn tego forum pochopnie i krzywdząco...

Anke, kobieto/dziewczyno... z grzeczności nie chcę wyrazić wprost przypuszczenia, dlaczego wyraziłaś taki osąd.
Dla uspokojenia sumienia możesz powiedziec sobie, że skoro zareagowałem na Twój wpis, to jestem jednym z tych "forumowych mentalnych kolesiów" buca...
Forum w sumie też na tym polega, że i tak na koniec każdy wie swoje.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 19, 2020 8:01 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
Zbychu napisał(a):
Anke, kobieto/dziewczyno... z grzeczności nie chcę wyrazić wprost przypuszczenia, dlaczego wyraziłaś taki osąd.

Zbychu, trzęsą mi się nogi ze strachu przed treścią tego przypuszczenia.

Zbychu napisał(a):
Kto na tym forum okazał swoją bucowatość kobiecie? Może śledzisz je bardziej niż ja, może wiesz więcej... oświeć mnie..

Cytat + nazwisko? Musisz sam poszukać. Daleko wstecz nie trzeba, nawet mam w roboczych świeży post do dwóch takich dżentelmenów, ale im odpuściłam, bo jeden mnie ostatnio często rozśmiesza. Najokrutniejszy przykład chowam głęboko, żeby przykrył się postami i przepadł w zapomnieniu.

Panów, którzy nie mają swędzącej potrzeby komentowania publicznie niekorzystnego wyglądu kobiet, serdecznie pozdrawiam – pamiętam nawet, jak jeden bronił napadniętej z powodu wyglądu kobiety, do końca świata tego nie zapomnę.

Na koniec - dziękuję, Zbychu, za miłe słowa.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 20, 2020 6:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
anke napisał(a):
Zbychu napisał(a):

Anke, kobieto/dziewczyno... z grzeczności nie chcę wyrazić wprost przypuszczenia, dlaczego wyraziłaś taki osąd.

Zbychu, trzęsą mi się nogi ze strachu przed treścią tego przypuszczenia.


Sama jestem zainteresowana. Można to nazwać po męsku - solidarnością jajników.
Przed chwilą gdzieś widziałam wpis o mokrych/suchych snach lewaczek.
Nawet PMS się umywa do mocy testosteronu :mrgreen:

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 20, 2020 9:01 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
anke napisał(a):
Zbychu, trzęsą mi się nogi ze strachu przed treścią tego przypuszczenia.

Anke, dobrze rozwiałaś moje wątpliwości (nie śledzę z dokładnością forum, co wyjaśniłem) i wiem teraz, że Twoje zdanie o "mentalnych kolegach buca" opiera się na konkretnym doświadczeniu a nie jest postawą w ogólności.
A więc moje, zresztą troszkę złośliwe, przypuszczenie traci moc. Zresztą i niewypowiedziane i przypuszczenie, to tak jak by go nie było :D

Myślę też, że Redemption MM pozostawiam w zaspokojeniu zainteresowania :D
Rozumiem Cię, bo swój post też napisałem niejako w męskiej solidarności... no oczywiście zawsze przecież uwarunkowanej.
Tylko nie potrafiłbym podobnie jej nazwać... hmm... solidarność jajników... a nasza? Dobra... niech pozostanie, że męska :D

Anke, z naszej wymiany zdań pozostawmy to, co najlepsze: początek mojego posta i koniec Twojego :D

Pozdrowionka! No i zdrówka i... deszczu...

Edit:
Redemption MM napisał(a):
Przed chwilą gdzieś widziałam wpis o mokrych/suchych snach lewaczek.

Redemption MM, widziany przez Ciebie post o "mokrych snach lewaczek" był tylko odpowiedzią na zdanie o "mokrych snach antysemitów". Dopatrzyłem, też polecam :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 20, 2020 12:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
Podziękuję :mrgreen:
Mam przesyt. Złośliwości, marudzenia, krytykowania.
A to dopiero poniedziałek. Chcę do domu.

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 20, 2020 1:16 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Ojej, bidulko... :D
Ano widzisz, frustracje znajdują różne drogi ujścia. W ramach nieprzerzucania swoich nerwowości na innych, dzisiejszym świtem zrobiłem 10 km po lesie! Chce się żyć!
A teraz czekam na ruchy TPN, co by się chciało żyć jeszcze bardziej.

A Silvia Vidal ma charakter! :mrgreen: (żeby nie było, że nie w temacie)...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 22, 2020 6:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
Jesli ktoś nie wiedział, że uroda Silvii nie jest idealna, to dowiedział się o takim domniemaniu z FTG. Aby złagodzić dysonans poznawczy może Nina?
https://blog.arcteryx.com/nina-caprez-sorry-not-sorry/
Cytuj:
She has been a one-track climber before – you don’t rack up as impressive a resume as Caprez has (Silbergeier (5.14a, Ratikon), Hotel Supramonte (5.13d, Sardinia), El Nino (5.13c A0, Yosemite Valley), Ultime démence (5.13c, Verdon Gorge), la Ramirole (5.13d, Verdon Gorge) without a degree of obsessiveness.

Aby nie być gołosłownym:

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 22, 2020 6:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Podbijam
Daila Ojeda. Też hiszpanka.
Obrazek

Skałkowo ale w górach wysokich

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 22, 2020 7:58 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
Silvia Vidal

Obrazek

Obrazek


_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 24, 2020 6:49 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 11:49 am
Posty: 1146
Lokalizacja: dokąd
Ładna. I w dodatku starsza ode mnie, czyi można jeszcze mieć nadzieję!

A Ninę Caprez uwielbiam, ładna, świetnie się wspina i wydaje się mieć z tego, oraz z życia w ogóle, prawdziwą radość.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 25, 2020 5:57 pm 
Swój

Dołączył(a): N lip 17, 2011 11:04 am
Posty: 69
Lokalizacja: PL
https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/90 ... w-himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 08, 2020 2:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
https://www.tibettourism.com/the-new-he ... -8848.html
Prawie 8849

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 15, 2021 7:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Dzięki zrzutom sprzętu być może uda się wejść na Annapurnę.
https://wspinanie.pl/2021/04/problemy-n ... na-7000-m/

Jeśli jednak się nie uda agencja zapewnia uczestnikom wyprawy lot widokowy nad szczytem połączony z robieniem zdjęć i zrzutom fantów (typu flagi, transparenty sponsorów i plastikowe biedronki) bezpośrednio na sam wierzchołek.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 16, 2021 12:22 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Coraz bardziej te wiadomości z Himalajów gówniane.
Mierzi mnie to.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 16, 2021 6:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
Musicie się przerzucić na 6tysięczniki w Ameryce Płd, tam podobno jest ciekawiej.

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 16, 2021 10:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Weszli sami na Annapurnę. Śmigłowec nie był potrzebny.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 21, 2021 8:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Akcja ratunkowa na Annapurnie z udziałem śmigłowca opisana przez Waldemara Kowalewskiego
https://wspinanie.pl/2021/04/waldemar-kowalewski-o-akcji-ratunkowej-na-annapurnie/

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 23, 2021 8:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Wywiad z Wojciechem Kurtyką w Gazecie Wyborczej

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 23, 2021 10:18 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Pięknie wygarnął. Wywiad złoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 24, 2021 10:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
Zawsze miał gadane. Uwielbiam go słuchać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 25, 2021 5:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Bezkompromisowo. Dostało się "ikonom" polskiego himalaizmu.
Prawdziwe te określenia jak park linowy czy roboty wysokościowe.. Chyba w czasie wywiadu nie słyszał jeszcze o zrzutach z helikoptera.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 26, 2021 6:53 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Grubo.

Wg GazWybu dziś zbiera się prezydium PZA, jutro zarząd. Będą radzić, czy i jak odpowiedzieć Kurtyce.
Wielicki już odpowiedział, przez adwokata. Rodzina Kukuczki też.
:o

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn kwi 26, 2021 8:03 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Wygląda na to że Wyborcza szykuje nam telenowelę a ja kupiłam tylko sobotnie papierowe wydanie. :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1556 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL