Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn lip 08, 2024 4:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N gru 29, 2013 9:55 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr cze 26, 2013 7:06 pm
Posty: 213
Olga napisał(a):
Wykorzystałaś go przynajmniej?


no co Ty!? Niby do czego potrzebny gigantyczny półmisek porcelitowy w Tatrach? :mrgreen:
chociaż ...w zasadzie można powiedzieć ,że do czegoś służył.Do rozbawiania obserwujących jak się z nim gimnastykuję sięgając po coś do plecaka. I do rypania mnie w plecy jeszcze służył ( nawet zawinięty w ciuchy rypał swoją pozłacaną falbanką). No i raz ostentacyjnie zjadłam na nim kanapki - chleb ze smalcem . W jadalni na Kondratowej. Ciekawe swoją drogą czy jest tu ktoś kto wtedy też tam był i widział to dziwowicho. 8)

na swoje usprawiedliwienie wyjaśniam- półmisek trafił do mojego plecaka przez okno pociągu na stacji po drodze. Troskliwy tatuś zrobił mi niespodziankę w postaci wałówki podróżnej. 16 porcji świeżo usmażonego karpia.Na półmisku. Z hasłem - tylko nie obtłucz! :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 10:05 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
moka napisał(a):
no dobra.My tu sobie żartujemy i się wyzłośliwiamy ździebełko a tak na serio...miałam kiedyś w plecaku...porcelitowy półmisek.Bardzo duży.Jeden.Bez zapasowego.Ale już pojedynczy półmisek w plecaku w górach ( pora roku dowolna)to jest coś 8) :lol:
Nigdy nie zdarzyło się Wam targać podobnych "zbędności"? Wygrywam w konkursie na głupola? :mrgreen:

w sumie... viewtopic.php?p=587139

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 1:59 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 11:06 am
Posty: 219
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Oj nie Ja Was przebiję !!!
Na pierwszą swoją wycieczkę z plecakiem do schroniska na Polanie Chochołowskiej
zabrałyśmy z siostra i moja przyjaciółką czajnik elektryczny :D
To były fajne czasy :wink:

_________________
KASIA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL