Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn cze 03, 2024 8:58 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 5:48 pm 
Jeśli chodzi o zakopiańskie knajpy, to pozwolę sobie dorzucić subiektywną notkę:

"Pstrąg Górski" przy Krupówkach - najbardziej "terylna" restauracja w mieście - ktos nawet powiedział mi ostatnio "Nie bałbym sie tam zjeść nawet z podłogi" :) no, może to lekka przesada, ale naprawdę polecam wsyztskim, którzy cenią sobie "pewne" lokale. Oczywiście w menu nie tylko pstrągi :) Ceny...jak to na Krupówkach :( raczej nie "studenckie", ale też nie dla strasznych krezusów. No i można poprosic o połówke dania (i się nią najeść!)
Naprawdę polecam!!

Pizzeria "Adamo" przy Nowotarskiej - od lat fajne mijsce, żeby wpaść na piwko i pizzę :) Może i nie ma jakiegoś super klimatu, ale z głodnymi znajomymi zawsze można się wybrac wieczorkiem, pojeść, popić (z umiarem!) i pośmiać. Ceny przystepne - spora pizza w granicach 12 - 15 zł (i nie margarita). Żadnych specjalnie wymyślnych dań - raczej klasyka, ale smaczna. Dla zainteresowanych - transmisje sportowe na końcu ostatniej sali. Minus za (od lat!!!!) kiepską obsługę - nigdy nie widziałąm tam uśmiechniętego kelnera. NIGDY

"Cafe Piano" "niby" przy Krupówkach - kto ma okazję, niech jak najszybciej odwiedzi, bo w Zakopanem dobre knajpy zwykle po pewnym czasie przeżywają zalew zblazowanej młodzieży, która szuka nowego miejsca do popicia i niestety...tracą pierwotny klimat (wyjątki są, ale nieliczne :( ) specyficzne miejsce - subtelny jazzik, spokojna atmosfera, dobre piwko i wszystko inne, bardzo przyzwoite ceny! (półlitrowy Żywiec, o ile pamietam - 4,5 - nie chrzczony!), przytulny, niebanalny wystrój, sympatyczni "stali bywalcy" - ogólnie lokal pierwsza klasa! I jak juz ktoś wcześniej zauważyć - niby przy Krupówkach,a jednak schowany, więc nie często trafiają tam ludzie "z przypadku" ...oby tak pozozstało

"Cafe Antrakt" Krupówki - nie tak fajnie, jka w piano, ale też nie najgorzej. Minusy: w dzień czasem za dużo "dorosłych licealistów" :] wieczorem - ciężko o miejsce, gdy schodzą się "prawdziwi klienci". Ale ogólnie spoko - wygodne sofy, fajny widok z centralnego okna - przegląd Krupówek "z góry" :)

"Sanacja" powyżej Krupówek - ....hmmmm..... :) niegdyś moja ulubiona knajpa! niebardzo wygórowane ceny, domowa atmosfera :), barman (lub barmanka) zawsze chętnie pogada (oczywiście z sympatycznymi klientami), tylko określona muzyka (choć były tez czasy kryzysu, gdy wstawiono szafe grającą i ktos puścił techno....:() ale teraz tylko jazz, hard'n'heavy, sporo muzyki progresywnej... Jesli ktos czuje ten klimat, to powinien się tam czuć jak w domu. Lokal nie przy samym deptaku, nieco powyżej, więc zwykle..."nie ma tam tłoku" :) czasem to dobrze, jak chce się znaleźć miejsce dla kilku osób, ale z drugiej strony... jesli idzie sie samemu, to można zastać pustą knajpę... cóż...są plusy i minusy...Tak czy siak - serdecznie polecam. To miescje, do któego naprawdę można mieć sentyment, nawet po jednym pobycie.

Klub muyzczny "Ampstrong" - Jagiellońska - a tu coś troche z innej beczki - typowe miejsce do clubbingu - ale jednak nie takie bardzo "typowe", bo w Zakopanem nie ma porządnej konkurencji. Zalety: koncerty (od setów DJskich, przez rock, hard core, reggae - przychodzą tam naprawdę różni ludzie; często nietypowe akcje - wystawy, pokazy filmów i różne dziwne wydarzenia - im bardziej undergroundowe, tym milej widziane (według mnie:) ) shisha bar - osobna część lokalu, gdzie mozna przyjść tylko spokojnie pogadać - nie trzeba lubić muzyki klubowej, bo to miejsce do relaksu - aromatyczne herbatki lub drinki z baru, chill out, reggae lub muzyka świata, do tego faje wodne, pachnący tytoń, orientalny wystrój, na podłodze poduchy, spokojnie można się zdrzemnąć, nikt sie nie zdziwi :)

W skrócie - "spotkajny się w Zakopanem" - jest gdzie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:20 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Ja nie jem po knajpach w Zakopcu jednyne co tam jadła to lody i gofra którego dostała w nagrode za to ze weszłam na Małołącznik (ide i myśle że to już szczyt a to jednak nie ten szczyt można jakiejś cholery dostać:)) ale nie był smaczny bo widok nie był ciekawy (góral sprzątający po swoim koniu =))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Asiula napisał(a):
gofra


Jak mogłaś??? :devil2:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:37 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
To jak w temacie, ale nie w Zakopcu. W Koniakowie fajna karczma, goraco polecam http://www.ochodzita.com.pl/ . Mozliwość noclegów, stówa za pokój dwuosobowy. Idealne miejsce dla dwojga 8) Natomiast omijajcie karczme Beskidzką w Milówce. Nie polecam, chyba że ktoś lubi kota na stole :pukel:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:38 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
KWAQ9 napisał(a):
Asiula napisał(a):
gofra


Jak mogłaś??? :devil2:

Pozdrawiam!
Bartek :D


A co nie można ? :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Nieeeeeeeeee, nie bądź ludożercą... :lol:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:42 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Asuila a czy Gofer był smaczny :?: :P


Ostatnio edytowano Cz cze 22, 2006 7:43 pm przez dresik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
KWAQ9 napisał(a):
Nieeeeeeeeee, nie bądź ludożercą... :lol:

Pozdrawiam!
Bartek :D


Eeee nie ruzmieim jestem za głupia... ni jestem ludożerą =/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Nie czujesz, że Cię wkręca?
GOFER

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 10:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
No właśnie...ale z drugiej strony to rzeczywiście Gofra dawno tu nie było :twisted:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:08 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Został zjedzony :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:23 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
A już wiem o co chodzi :) Gofer to jakiś użytkownik tego forum tak? To nie mogłam tego wiedzieć bo od nie dawna tutaj jestem :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:36 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Asiula napisał(a):
Gofer to jakiś użytkownik tego forum tak?


W żadnym razie "jakiś" :lol: :wink: Gofer to wybitny znawca zakopiańskich knajp, barów i kawiarni. I przy okazji gór :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:44 am 
Łukasz T napisał(a):
W żadnym razie "jakiś" :lol: :wink: Gofer to wybitny znawca zakopiańskich knajp, barów i kawiarni. I przy okazji gór :lol:


Można rzec koneser :lol: I nie mów Asiula jakiś bo na forum przemyka też jego Ojciec jakby co :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Rzeczony Ojciec ma w planach monografie w wiadomym temacie. Pokłoń mu się Siostro :wink: , i czytaj. I na Ciebie wpłyną mądre słowa tu pisane. Ave.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 8:28 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
Ataman napisał(a):
I nie mów Asiula jakiś bo na forum przemyka też jego Ojciec jakby co


narzeczona i teściowa tyż :wink: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 9:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Napisałam 'jakiś' bo nie wiem kto to, no to przepraszam:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 24, 2006 12:05 am 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
narzeczona w walkiem juz czeka za te tajemnicze ucieczki :P

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 24, 2006 12:27 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 11:55 am
Posty: 56
Lokalizacja: z gór okrytych przez lód
Nie zazdroszczę :) A dobre jedzenie serwują na ul. Kościuszki, jakieś 300 m od dworca PKP, "obiady domowe" bodajże to się nazywa czy jakoś tak, niedaleko kebabowni, poza tym "Żabi dwór" - ul.Strążyska.

_________________
Sportowy tryb życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 24, 2006 12:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ultima_Thule napisał(a):
poza tym "Żabi dwór" - ul.Strążyska.


Fajna knajpa, szczegolnie wieczorami, kiedy gra kapela. Bardzo fajny ogrodek wylozony kamieniami itp. z klimatem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 26, 2006 9:58 am 
czesc, ciekawa jestem tej Sanacji, bylby ktos tak dobry skrobnac info jak blisko to od Piano cafe?, nic nie znam na Krupowkach poza Piano, a te Sanacja to zrobiliscie mi smaka, z gory dziekuje POZDRAWIAM :skrzypce: :drink: :geek:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 26, 2006 9:47 pm 
"Żabi Dwór" ul.Strążyska
rewelacyjne obiady za 10 zł (coprawda do wyboru jest zawsze obiad nr.1 lub obiad nr.2 ale wszystko jest pyszne i "zupy do oporu" a w cenie jest kompot lub piwo)

drink bar "Szarotka" Krupówki 24 - fajny klimat i trzeba samemu dokładać do kominka tylko za kibelek kasują a tego nie lubię....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 29, 2006 9:00 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 24, 2006 11:26 am
Posty: 1297
Lokalizacja: Wielkopolska
Cześć!
Znacie może jakąś fajną knajpę blisko PKP (dworcowej nie lubię) otwartą od 5 rana,gdzie można zjeść jakieś ciepłe śniadanko?

_________________
"Jedną z odmian szczęścia jest to,że ma się przyjaciół"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 02, 2006 3:30 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 02, 2006 3:16 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Bełchatów
sanacja rzeczywiście fajna... i mimo tego, że jest pusta, można poznać fajnych ludzi ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 2:35 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 10:25 am
Posty: 16
hej
ja polecam GÓRAL BURGER super jedzonko knajpka znajduje się na Krupówkach polecam za 13 do 15 zł mozna sobie smacznie zjęść np pstrąg w ziółach + frytki + trzy rodzaje wyśmienitych surówek + dwa sosy czosnkowy i chili pozdrawiam i zapraszam do góral burger


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 09, 2006 4:30 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 02, 2006 4:03 pm
Posty: 51
Dla amatorów pieczonych mięs polecam ''Góral Burger''. Szybko i w miarę tanio :) Lokalizacja - Praktycznie naprzeciwko Mc'Donalds na Krupówkach i drugi nieco poniżej tego charakterystycznego mostku, również na Krupówkach

_________________
www.tatry-turystyka.xt.pl - ZAPRASZAM :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 09, 2006 5:51 pm 
Swój

Dołączył(a): So cze 24, 2006 4:14 pm
Posty: 54
Lokalizacja: Białobrzegi woj. mazowieckie
Ja polecam knajpę Mini Szałas.
Lokalizacja: na początku Krupówek po prawej stronie (patrząc od strony Kuźnic)!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 7:52 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:36 pm
Posty: 600
Lokalizacja: Rybnik
O rany, nikt jeszcze nie wymienił "Europejskiej" :D

A przecież miejsce to jest niezwykłe...

Czerwone kotary na wejściu, na podłodze dywany, z sufitu zwisają żyrandole, a pośrodku sali wisi wielki, dumny neon z napisem "2006" :lol: . Obsługa w tej legendarnej kawiarni (tradycja jeszcze przedwojenna, nieprzerwanie w tym samym miejcu od lat) to odrębna historia 8)

Ale największym magnesem jest pan Rysio "Kochaj muzykę jak ja" Wadowski i prowadzone przez niego dancingi, w trakcie których pan Rysio sam śpiewa znane szlagiery sprzed lat, w dodatku często zmieniając strój, np. koszulka marynarska w paski do "Parostatku" Krawczyka :D

Mówię wam, mistrzostwo świata :D :D :D

_________________
http://www.flickr.com/photos/marchew/sets


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 6:24 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
marchew napisał(a):
Ale największym magnesem jest pan Rysio "Kochaj muzykę jak ja" Wadowski i prowadzone przez niego dancingi,


Pięknie wygląda jak pan Rysio pląsa i śpiewa dla 6 - 8 osób wewnątrz, a przed wejściem tłum ludzi podziwia popisy :lol: . Ja załapałem się m.in. na "Siedem dziewczyn z Albatrosa ". Kult :D :D :D

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 8:08 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 8:48 am
Posty: 123
Lokalizacja: Kończyce M. /k. Cieszyna
Wzialem sobie do serca i odwiedzilem Kolibeczke. Moge tylko potwierdzic, ze dania faktycznie sa PRZEOBFITE Z bieda mozna po jednym daniu wlac piwo, moze to tez kwestia mego bandziocha, ale w kazdym razie rowniez polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL