Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 18, 2020 4:26 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
leppy napisał(a):
CT

Jak ktoś się zdecyduje ... to trzeba się spieszyć bo CT wstrzymuje produkcję w swoich fabrykach przez Corone.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 29, 2022 12:44 pm 
Witam wszystkich planuję zakupić pierwszy raz raki ponieważ chcę zdobywać góry również zimą i stawiam na koszykowe (paskowe)ze względu na to że są uniwersalne pod każdy rodzaj obuwia ktoś może mi polecić jakie najlepiej mieć buty pod ten rodzaj raków bo zależy mi żeby nie tylko wykorzystać te buty zimą ale i wiosną, jesienią no i jak to możliwe latem.


Góra
  
 
PostNapisane: Cz cze 30, 2022 10:38 am 
Nie ma uniwersalnych butów, na zimę muszą być ciepłe za kostkę a na lato polecam podejsciowki lepiej stopa oddycha. Nie wszystkie buty pasują pod raki koszykowe(zbyt szeroka podeszwa) więc trzeba mierzyć.


Góra
  
 
PostNapisane: Śr lip 20, 2022 2:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Jamna napisał(a):
Nie ma uniwersalnych butów, na zimę muszą być ciepłe za kostkę a na lato polecam podejsciowki lepiej stopa oddycha. Nie wszystkie buty pasują pod raki koszykowe(zbyt szeroka podeszwa) więc trzeba mierzyć.

Jamna napisał(a):
Jakieś informacje o wyposażenie w Tatry z dwójką dzieci? Co warto zabrać na 2 tygodnie?
Wyczuwam znawce i laika w jednym.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 27, 2022 1:13 pm 
Używałem zarówno raków koszykowych i półautomatów. Uważam, że połautomaty wygodniejsze w zakładaniu i lepiej się trzymają buta. Ale pamietaj.... but musi być wygodny, stopa musi w nim kilka/kilkanaście godzin wytrzymać.
Osobiście mam Salewa Rapece GTX i chodzę cały rok, nawet w wyzsze partie, typu Kozi czy Swinica.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL