Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sty 21, 2023 3:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt sty 17, 2023 9:00 pm
Posty: 2
Witam. Jestem nowa na forum, wiec dopiero mogę odpowiedzieć . Tak mam kurtkę Rab Cirrus zakupiłam
W styczniu dwa lata temu. Puch syntetyczny.
Największe rozczarowanie. Kurtka chłonie wilgoć jak pielucha.
Nawet niewielkie opady ( mżawka) lub drobny śnieg powodują, przemoknięcia materiału do tego stopnia, że masz mokre ciało! I wystarczy ekspozycja 40min( spacer z psem) Dramat. Dbałam, oszczędzałam, prałam w odpowiednich preparatach. Nic nie dało. Wkurza mnie to, że sprzedawcy wciskają kit jakoby kurtka była ekstra. Rozumiem, że nie jest to kurtka p/ deszczowa ale na Boga! Zwykła kurtka Decathlonu za 200 puchowka Forclac była sucha , a ja przemokniętą do „gaci”.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 22, 2023 11:51 am 
Swój

Dołączył(a): N lis 01, 2020 1:25 pm
Posty: 36
A materiał zewnętrzny ,to jaki jest w tej kurtce?
Pertex czy Atmos? Czy Hyperlite?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 03, 2023 8:27 am 
Ogolnie to ja mam z decathlonu Kurtka turystyczna - MH500 WTP - damska, tylko jakąś starszego typu, żółtą i jest rewelacyjna. Jak w strugach deszczu schodziliśmy z Małej Rawki, to całą górę miała suchuteńką, a dół - nawet właśnie majty mokre tak, że można było je wykręcać xD. Lekka, zajmuje mało miejsca, a na deszcz i wiatr moim zdaniem w sam raz.
Jeśli szukalibyście koszulki sportowej oddychającej warto jest zajrzeć sobie jeszcze tutaj htps:/ultrarekam.pl/koszulki-sportowe-oddychajace-z-nadrukiem


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL