Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt maja 14, 2024 10:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 02, 2011 7:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
Podchodząc możesz mieć luźniej zasznurowane. Mocniej ściskasz na zejściach żeby paluchy nie dobijały o czuby i żeby kostka była stabilna.

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 26, 2023 8:11 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 603
Podbijam stary wątek, bo... mam dziwne wrażenie, że buty mi się skurczyły :shock: :oops: .
Podczas schodzenia częściej dobijam palcami o przód wnętrza buta. I to jest niefajne...
Zastanawiam się nad delikatnym, mało inwazyjnym użyciem specjalnych prawideł do rozciągania butów, np. https://www.empik.com/prawidlo-do-rozci ... lsrc=aw.ds
Czy ktoś z czcigodnych użytkowniczek/użytkowników/osób niebinarnych ma jakieś doświadczenia na tym odcinku?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 26, 2023 11:41 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: W-wa
Moje (skórzane) skurczyły się pewnie o numer - nigdy ich nie impregnowałam, za to często bywały całymi dniami mokre, i to była pewnie przyczyną.
Próbowałam jakiś internetowych sposobów, bezskutecznie, but trafił nawet na noc do zamrażarki :) - ale gruba skóra obramowana gumą ani drgnęła.
Rozumiem, że nie szukasz rady: kup nowe. Ale jak właśnie tak zrobiłam.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 27, 2023 9:46 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 603
Dzięki, anke.
Opcja "kupno nowych butów" nie jest tą najmilej widzianą, chociaż nie wykluczam, że (jeśli) zmasakruję sobie palce we wrześniu w Tatrach, tak zrobię... :cry:
Na razie "rozchadzam się" w trochę niższych wzniesieniach (teraz Góry Świętokrzyskie, za kilka tygodni Beskid Niski), ale buciory mokną, co nie ułatwia sprawy.
Kupno nowych butów wisi i tak nade mną, rozważam w przyszłym roku zorganizowany wyjazd na Koronę Bałkanów, tam organizator naciska na "dwie pary butów trekkingowych... :silent: "


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL