Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:46 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 18, 2022 6:40 am 
Pokażcie proszę w jaki sposób mocujecie kask do plecaka. Mam takie gumki na przodzie, niby wpinam te plastiki na kasku ale nie specjalnie temu ufam. Obawiam się, że jak spadnie akurat nad przepaścią to po kasku. Macie jakieś patenty?


Góra
  
 
PostNapisane: Cz sie 18, 2022 9:50 am 
Ja wkładam do plecaka do góry nogami - dzięki temu robi się przestrzeń na włożenie czegoś do środka (wrzucam tam podręczne rzeczy).
A jak na chwilę chcę przytroczyć, to mam tam troczki, które plączę do Kaśku i ze sobą nawzajem, żeby była pewność, że nie spadnie.
Jak wrócę do domu i mi przypomnisz to cyknę Ci fotę.


Ostatnio edytowano Cz wrz 01, 2022 10:48 am przez Karpatiak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: Wt sie 23, 2022 5:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
tamika napisał(a):
Pokażcie proszę w jaki sposób mocujecie kask do plecaka.


Kiedyś w prywatnej rozmowie (oczywiście na tematy górskie) usłyszałem od jednego z TOPRowców, że nie ma żadnego uzasadnienia dla noszenia kasku na plecaku. Jeśli jesteśmy w terenie "niepewnym" i potrzebujemy z tego powodu szybkiego dostępu do kasku to jest to wystarczający powód aby od razu go założyć.

Jeśli chodzi o transport kasku gdy plecak jest napakowany pod korek robię podobnie jak kolega Karpatiak, z tym że kask wypełniony jakimiś pierdołami "głową do góry" wkładam na samą górę plecaka.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL