Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:35 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Basia Z. napisał(a):
Nie koniecznie muszę przy tym używać wulgaryzmów.

A ja to przyjmujęna klatę - powiem szczerze, że moje flugi nawet mnie zaczynają wk... denerwować.

To nie jest tak, że mi to jakoś specjalnie przeszkadza, bo już w zasadzie nie mam czasu na uczestnictwo w życiu forum w tak aktywnej formie jak kiedyś. Wydaje mi się, że było łatwiej, jakoś tak po prostu wyjaśniało się wszystko podczas otwartej dyskusji (z resztą w moim przypadku często przez PW a czasem i w normalnej rozmowie).
Takie załatwianie spraw często w szybki sposób rozwiązywało problem, a czemu napisałem o PW?
Bo załatwianie takich rzeczy na PW eliminuje kółko gapiów, które tylko przeszkadza. Eliminuje również element popisywania się swoją dowcipnością i elokwencją przed innymi - ludzie koncentrują się na załatwieniu sprawy i przede wszystkim nie zbiera się stado pomagierów. A mnie tak na prawdę średnio interesuje co kto ma do Grubego a co do Łysego.
Minus jest taki, że jeśli rozmawia się z jakąś wyjątkową szmatą to pewnie PW i tak kiedyś gdzieś wypłynie...

To był żart - oczywiście.


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 9:41 am przez Kaytek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:36 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi z użyciem wulgaryzmów.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
i co - dzwonił ktoś do Mulika?
ja nie mam numeru, ale też widzę że nieaktywna jest - i Igi - i na FB ich ni mo - no to kolnie ktoś dla świętego spokoju?

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Bez wulgaryzmów pewnie i efekt byłby gorszy. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:49 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
kilerus napisał(a):
Bez wulgaryzmów pewnie i efekt byłby gorszy. :mrgreen:
Ale rozumiem, że żartowałeś????
Czy nie, bo już nie wiem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kaytek napisał(a):
już w zasadzie nie mam czasu na uczestnictwo w życiu forum w tak aktywnej formie jak kiedyś

Moim zdaniem i tak jest Cię jeszcze za dużo..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:51 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Ależ oczywiście, że żartowałem.

PS.
Żartowałem, że żartowałem.
Na wszelki wypadek wrzucam emotki: :mrgreen: :cry:


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 9:53 am przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:52 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
leppy napisał(a):
Kaytek napisał(a):
już w zasadzie nie mam czasu na uczestnictwo w życiu forum w tak aktywnej formie jak kiedyś

Moim zdaniem i tak jest Cię jeszcze za dużo..

Zobaczysz co będzie się działo jak kiedyś pojadę w góry - bo na razie to jeszcze nie miałem okazji. Ale wtedy to w każdym merytorycznym temacie będę ja!!!!!


Edit To był żart???? A ja głupi się nie poznałem i zacząłem na poważnie...


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 9:57 am przez Kaytek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Obydwaj powinniście zrezygnować z tej daremnej pisaniny na tym Forum. Jesteście infantylni. Jakby to rzekł Dorn - Wykształciuchy.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 9:54 am przez Łukasz T, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:54 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Łukasz T napisał(a):
Obydwaj powinniście zrezygnować z tej daremnej pisaniny na tym Forum. Jeseście infantylni. Jakby to rzekł Dorn - Wykształciuchy.
Żart?

Edit:
:rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kaytek napisał(a):
załatwianie takich rzeczy na PW eliminuje kółko gapiów, które tylko przeszkadza. Eliminuje również element popisywania się swoją dowcipnością i elokwencją przed innymi - ludzie koncentrują się na załatwieniu sprawy i przede wszystkim nie zbiera się stado pomagierów. A mnie tak na prawdę średnio interesuje co kto ma do Grubego a co do Łysego.
Minus jest taki, że jeśli rozmawia się z jakąś wyjątkową szmatą to pewnie PW i tak kiedyś gdzieś wypłynie...

Mnie również nic nie interesuje, co Basia ma do Grubego (bo co do Łysego to nawet nwet bym posłuchał), bo ja i tak nic do niego nie mam, więc po co mi to czytać. Kaytek na podobnej zasadzie namawiałem np. chwastka na PW, nawet spróbowałem.. Ale do niektórych to nie dociera.

Aha, pisałem pół żartem, pół serio.


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 11:56 am przez leppy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 9:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
leppy napisał(a):
Aha, pisałem pół żartem, pół serio.


Ty infantylny wykształciuchu - nie potrafisz dokładnie się określić.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 10:04 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Łukasz T napisał(a):
leppy napisał(a):
Aha, pisałem pół żartem, pół serio.


Ty infantylny wykształciuchu - nie potrafisz dokładnie się określić.

Żart??????
Qr... O psia kostka! - nie nadążam za Wami!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 11:56 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
brade napisał(a):
Potrzebowałem przecież jakichś podstaw by jeden z timów na TG przechrzcić prześmiewczo na Tobogan Team.


Wyjaśniło się coś w tej kwestii?

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 11:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Albo w kwestii krzyża?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 11:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Rozmowy trwają.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 12:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Dobrzy jesteście :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an: :rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 1:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
@Kaytek spróbuj wyrazić swój dobry humor wesołymi postami, a nie zgorzkniałymi i ilością emotek, to może Ci ktoś uwierzy.. A tak, to brzmi jakoś rozpaczliwie.. :puker:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 1:13 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
leppy napisał(a):
@Kaytek spróbuj wyrazić swój dobry humor wesołymi postami, a nie zgorzkniałymi i ilością emotek, to może Ci ktoś uwierzy.. A tak.. :puker:
No to nie było śmieszne!!! Ten żart Ci nie wyszedł.
I nie dam emotki.

Edit:
Też mi coś... wesołe posty...
Za cyrk to się płaci...
Może jeszcze loda mam Ci zrobić????

Edit:
I jeszcze jedno: gbur jeden!!!!


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 1:22 pm przez Kaytek, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 1:13 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Dobra - do Grubegoilysego.

I Wstęp.

1. Nie znam Cię, więc to co piszę jest tylko i wyłącznie wnioskiem wysnutym z tego co piszesz na tutejszym forum. Jeżeli się w jakiś sposób "kreujesz" - to odnoszę się do tej "kreacji", a więc ogólnie rzecz biorąc mogę się całkowicie mylić.

2. Fora ogólnie traktuję niezbyt poważnie - czytam i pisuję na nich tylko dla rozrywki, niemniej niektóre posty, nie ukrywam czasem mnie denerwują. Szczególnie takie kiedy ktoś odnosi się do gór lekceważąco i pisze tak o górach dla nowicjuszy. Ale to co napisałam w tym punkcie nie odnosi się do Ciebie
Do Ciebie mam inne zastrzeżenia.

3. To co piszę jest wyłącznie moim subiektywnym zdaniem, wynikającym z moich obserwacji i przemyśleń i proszę w to nie mieszać innych userów.
Nikt mnie nie podpuszczał, z nikim na ten temat nie rozmawiałam.

4. Polemizować dalej mogę dopiero w niedzielę wieczorem, bo dziś o 16 wyjeżdżam na imprezę i będę tam do niedzieli. Wobec czego będę offline.

II. Rozwinięcie

Dlaczego czasem denerwuje mnie grubyilysy:

1. Dawno przebrzmiała sprawa usera jacob.p.pantz.

Kuba jest od paru lat moim kolegą, znam Go dość dobrze i doskonale wiem że nie napisałby tego co mu przypisujesz. Wasz konflikt wyniknął z zupełnego niezrozumienia intencji Kuby. Tak się może zdarzyć i nie raz się zdarzało.
Poza tym Kuba faktycznie ma czasem dość trudny styl pisania, czasem sama muszę przeczytać jego kwestię dwa lub trzy razy, aby zrozumieć o co mu właściwie chodzi ( w życiu realnym mówi zrozumiale).

Zupełnie jednak nie rozumiem, dlaczego po tym wszystkim Ty byłeś absolutnie głuchy na argumenty, próby wyjaśnienia - zarówno moje jak i innych osób.

Jak go uznałeś za trolla - tak nadal tak uważasz.
Mało tego - sam kilka razy powracałeś do tej sprawy i zaczynałeś znowu.

Tym razem ja powracam - tylko po to aby napisać, że kompletnie ale to kompletnie nie rozumiem Twojego niezrozumienia.

Chodziło o jedną kwestię w jednym zdaniu.

2. Podobna sprawa - Igi

Znów przyczepiłeś się do jednego zdania napisanego jak myślę pod wpływem emocji i wysnułeś z tego jakieś szerokie wnioski, nie poparte żadną rzeczową argumentacją a tylko tym jak Ty rozumiesz to zdanie.

Owszem - semantycznie być może miałeś rację, ale nie jest to wg mnie powód do tępienia osoby, która tak napisała.

Niektórzy pisują tutaj zacznie większe bzdury i ich tolerujesz ?

Zupełnie nie rozumiem powodów przyczepienia się do Igiego, ale mechanizm jest podobny jak w wypadku Kuby - czepienie się jednego zdania, które mogło być zrozumiałe rozmaicie.

Ty zaś interpretujesz to zdanie po swojemu i czepiasz się.


3. Komentarz do wejścia na Matternhorn pióra Raffi79.

Wszyscy słusznie gratulują tego osiągnięcia (mimo, ze nastąpił wycof), Ty jeden zadajesz "podchwytliwe" pytania dotyczące tego dlaczego nastąpił (sugerując nawet konflikt w zespole).
Dlaczego ?

Znowu jakaś Twoja własna interpretacja całej sytuacji.
Raffi w kolejnym poście wszystko wyjaśnił i mam nadzieję że tym razem jego argumentację przyjąłeś.

Czyżby Twój żal, że również Tobie nie udało się wejść na tą górę, a chłopcy zapewne swoją akcję w najbliższym czasie powtórzą ?


III. Podsumowanie

Ogólnie czepiasz się facetów, których można określić jako "Samiec Alfa", czyżbyś w swojej pozycji takiegoż samca na forum czuł się w jakiś sposób zagrożony ?

;-)

Ludzie pisują tutaj w większości dla przyjemności i dla jaj a nie po to aby popisywać się przed sobą (są wyjątki), więc uważam Twoje czepianie się za zupełnie nieuzasadnione.
Twoja pozycja na pewno zagrożona nie jest ;-)

Ponadto wynika ono w opisanych przeze mnie przypadkach z Twojej interpretacji pewnych zdań, wg mnie - błędnej.
Zadziwia mnie Twój upór trwania przy swoim zdaniu (dotyczy dwóch pierwszych przypadków) i całkowity brak prób zrozumienia, że może ten ktoś chciał jednak w tym co pisał wyrazić coś innego.

No i obawiam się, że przez Twój upór i czepialstwo forum straci fajnych użytkowników.
Obym się myliła.

B.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 1:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Basiu, na resztę odpiszę ci później, bo się w sumie nie spieszy.
Jedno chętnie potwierdzę od razu: wycof (jak dotąd drugi z kolei) z Mata stanowi niewątpliwie moją najcięższą traumę górską, więc na punkcie zdobywania tej góry jestem mocno przewrażliwiony :-). Rzeczywiście odsunąłem w czasie kolejną próbę do czasu aż unormuję kilka innych spraw życiowych i moja ewentualna "defintywna nieobecność" nie zaszkodzi paru bliskim osobom. Mam ogromny szacunek do tej góry, uważam że potrafi zabić w zasadzie każdego nawet na letniej "wycieczce" granią Hornli. Mam z tego powodu pewien "żal" czy jak to określić, bo akurat czuję że mógłbym tam pojechać jutro i najpewniej nic by się nie stało, jednak na dziś staram się być pewny na 99,999% że z gór wrócę (o ile mnie Maciek nie zabije prowadząc samochód 140h/godz na zakopiance :-) ).
Rafiemu gratuluję fajnej akcji, natomiast jestem nieco zdziwiony że tak odebrałaś mojego posta, który w zasadzie był zwyczajnie pytaniem o przyczyny wycofu. Relacje z gór jakie pojawiają się tu i tam na forum TG dość często noszą triumfalistyczny wydźwięk i aż uważam że to niebezpieczne, że stosunkowo mało jest relacji z "brania cięgów", a także takich które odważnie uchylają niejednokrotnie bardzo ciekawe a często niezbyt chwalebne "kulisy", bo stwarza to zupełnie mylne wyobrażenie na temat tego jak NAPRAWDĘ wygląda czasem zdobywanie gór.
Dlatego też bardzo się ucieszyłem na relację Vespy i tak naprawdę to chętniej bym poczytał takich więcej, pod warunkiem że szczęśliwie zakończonych. :-) BTW sam nawet chciałem ostatnio jedną podobną napisać, ale mi nie pozwolono :-).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 2:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Nie no Basiu zasugerowałaś, ze Gruby jest betonem.
Nigdy bym na to nie wpadł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 2:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Moje niepotrzebne 3 grosze - mnie tylko zdziwiła ciężka reakcja łysego na lekkim tonem rzuconego posta Igiego, w reszcie przypadków trzymam z grubym. A już zwłaszcza nie wiem o co Basi chodzi z tym raffim, chyba błędnie odczytała pytanie grubego. Pozdr.


Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 2:58 pm przez leppy, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 2:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
kilerus napisał(a):
Nie no Basiu zasugerowałaś, ze Gruby jest betonem.
Nigdy bym na to nie wpadł.


Albo się na takiego kreuje, przynajmniej ja to tak odbieram nie znając go osobiście.

Znajomość osobista ma tym wypadku bardzo duże znaczenie.

@Leppy - faktycznie mogłam to źle odebrać, ale była to trzecia sprawa na jaką w ciągu ostatnich paru miesięcy zwróciłam uwagę i byłam przeczulona.

Ale już spadam.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 7:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Też uważam, że tak jest lepiej.

Niektórzy jednak wolą partyzantkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 7:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
kilerus napisał(a):
Niektórzy jednak wolą partyzantkę.

Kiler tak z ciekawości, nie masz chyba na myśli Basi? Ona akurat pisze wprost co ją boli (do treści można mieć stosunek różny, ale formie trudno coś zarzucić).

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 8:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
No szczególnie jak pisze, że żartowała.

Ali7, no faktycznie jaja jak berety. Trzeba się obchodzić jak z jajkiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 8:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Z tym żartowaniem musiałam nie doczytać. Miałam na myśli to, że kilka postów wyżej wyłożyła kawę na ławę, z detalami.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 8:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Kaytek napisał(a):
I tylko dzięki takim kiedyś tu jasno obowiązującym zasadom teraz chętnie usiądę z Maćkiem, Kilerem, Grubym czy Luką przy browarze i się nie pozabijamy (Murowaniec - połowa grudnia???)


Nie zauważyłem wcześniej.

Z Luką to może być problem ale tak poza tym to chętnie? :D
... jak wniesiesz ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 8:40 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Przepraszam, że wtrącam się w nie swoje sprawy ale jeżeli Gruby w czymś zawinił Kubie to ja ponoszę tego konsekwencje. Kiedyś wypowiadałam się w tym temacie, dałam nawet słowo honoru, że odpowiem zgodnie ze swoim sumieniem. Moim zdaniem Grupy miał rację. Możemy nie znosić się. nawet próbować pourywać sobie łby ale proszę nie przeczmy faktom.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL